מהי הסכנה ללא הדברת צרעות

מהי הסכנה ללא הדברת צרעות
4.84 (96.71%) 152 votes

מהי הסכנה ללא הדברת צרעות?

 

כאשר מגלים קן צרעות בחצר או קרוב יותר לבית עצמו, מעבר לתחושת חוסר הנעימות, קיימת בכך סכנה מוחשית המחייבת התערבות מקצועית להדברת צרעות.

 

מהי בעצם הצרעה? הצרעה הינה חרק חברתי ממשפחת הדבורים, שבדומה לנמלים ודבורים חייהם סובבים סביב המלכה המטילה את הביצים. הצרעות נוהגות להקים את הקינים שלהן בעונת האביב, ולכן בעונה זו המקבילה לחודשים מרץ ואפריל יש לשים את מלוא תשומת הלב לגושי קינים חדשים המופיעים באזור הבית או החצר.

 

בארץ ישנם שלושה מינים ידועים של צרעה: הצרעה המזרחית, הצרעה הגרמנית וצרעת הפלך. הסוג הנפוץ ביותר הוא הצרעה המזרחית שהינה גדולה יחסית, ואחר כך הצרעה הגרמנית הדומה במבנה גופה לדבורה. 

 

הסכנה העיקרית הטמונה בצרעות ומחייבת הדברת צרעות מקצועית הינה העוקץ שיש להן. כאשר הצרעות חשות בסכנה או שמלכתן מצויה בסכנה סביר להניח שישתמשו בעוקץ שלהן. מסיבה זו יש להימנע כליל מלטפל בצרעות בצורה עצמאית ולא מקצועית ולפנות להדברת צרעות מקצועית. מעבר לזמן היקר שיכול לרדת לטמיון בטיפול לא מקצועי ללא הידע, ההכשרה והכלים המתאימים, הוא עלול להוביל לפגיעות חמורות.

 

בסכנות העקיצה מצרעה בודדת אנו מבחינים במקרים שונים בהתאם לסוג הצרעה. ברוב רובם של המקרים עקיצה מצרעה בודדת היא לא בגדר סכנה, ורק בגדר חוויה בלתי נעימה. האזור הנעקץ מתנפח קלות ויש להניח עליו תחבושות קרות. אולם במקרים מסוימים העקיצה גורמת לתגובה המחייבת התערבות רפואית. אם קיימת אלרגיה לעוקץ של צרעה עלולים להגיע אף לסכנת חיים ואז יש חובה לקבל טיפול רפואי באופן מידי.

 

סכנה נוספת שעלולה להיגרם כתוצאה מהדברת צרעות שאינה מקצועית היא עוד התקפה של נחיל צרעות העלול להביא לעקיצות רבות. במקרה כזה נשקפת לנעקץ סכנת חיים. כמו כן הסכנה הופכת להיות משמעותית כאשר מדובר בילדים הנמצאים בקבוצת סיכון גבוהה יותר כיוון שלא ברור האם קיימת אצלם האלרגיה או לא עד שייעקצו לראשונה.

 

בגלל הסכנות הרבות הטמונות בעקיצת צרעות העלולות אף להגיע לסיכון חיים אדם יש לנקוט במשנה זהירות ולהתרחק מקן הצרעות. במקביל יש להזמין הדברת צרעות מקצועית שתפעל למיגור התופעה.

 


חברתנו מתמחה בהדברת צרעות ונמצאת בחוד החנית של תחום הדברת הצרעות בישראל.

אנו מומחים בהדברת צרעות ומתחייבים לחיסול הבעיה ומתחייבים בכתב לכל ביצוע של הדברת צרעות.

 

כמובן שכל חומרינו הם חומרים ירוקים ידידותיים לסביבה ללא ריח וללא יציאה מהבית.

 

לא עוד עקיצות מטרידות או גירודים

 

מוקד אלעד הדברות זמין בישבילכם 24 שעות ביממה…!!

 

חשוב לציין שכל השיטות הם בעלי אישור של משרד הבריאות ושל המשרד לאיכות הסביבה.

אנו מבצעים הדברת צרעות ברישיון משרד הבריאות והמשרד להגנת הסביבה.

 

צרו קשר לקבלת מחיר לגבי הדברת צרעות עוד היום

 

1700-72-11-22

 

חפשו אותנו ב- Google+

 

 

הדברת צרעות

 

שתפו ברשתות החברתיות ותהנו מעשרה אחוזי הנחה
 
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support
זמינים גם בWhatsApp