איך מבצעים הדברת נמלים

איך מבצעים הדברת נמלים
5 (100%) 1 vote

חברתנו משתמשת בשיטת הדברה ירוקה ללא ריח ועם רעילות אפסית לבני אדם.

כל החומרים בהם חברתנו משתמשת לצורך הדברה ירוקה מאושרים ע”י משרד הבריאות והמשרד להגנת הסביבה.

אז אם הנכם רוצים הדברה  איכותית וטובה ללא ריח וכמובן עם אחרית לשנה.

לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות אתם מוזמנים להתקשר.

1700-721-122

או ליצור קשר דרך האתר שלנו (צור קשר)

אתם מוזמנים לעשות לנו לייק בעמוד הפייסבוק שלנו להנות מ10 אחוזי הנחה נוספים

לחצו (כאן) למעבר לעמוד הפייסבוק שלנו.


איך מבצעים הדברת נמלים?

נמלים, אותם חרקים שחורים וקטנים הנפוצים כל כך בסביבה הקרובה לנו, אינן מסוג המזיקים שניתן לומר עליהם כי הן פוגעות ישירות ברכושו של האדם ולכן יש למהר לבצע הדברת נמלים. יחד עם זאת, אותה חיה תמימה וקטנה עשויה להעביר מחלות לבני אדם. מסיבה זו במידה וישנה תופעה של התרבות נמלים כדאי לבצע ללא שהיות הדברת נמלים מקצועית ויעילה לטווח זמן ארוך.

בשנת 2008 חל שינוי בתחום הדברת נמלים, זאת בשל החוק שיצא אז שבו נאסר להשתמש בחומרי הדברה זרחניים בגלל הנזקים שהם מסבים הן בריאותית והן סביבתית. משום כך, חומרי ההדברה שמשתמשים בהם לקטילת נמלים הם בעלי דרגת רעילות נמוכה שאינה פוגעת בסביבה ובבריאות.

כיום קיימות מספר אפשרויות לטיפול בנגע של נמלים:

הדברת נמלים בצורת ריסוס- ניתן לרסס את קיני הנמלים עד לקטילתם הסופית באמצעות חומרי הדברה רעילים.

הדברת נמלים באמצעות פיתיונות- ניתן גם לפזר פיתיונות שהן למעשה אוכל מורעל בסביבות קן הנמלים. בגלל שהנמלים הינן חברתיות, סביר להניח כי הן יסחבו את הפיתיונות לתוך הקן, אל המלכה דבר שיביא למותה של המלכה ובסופו של דבר של כל הקן.

הדברת נמלים באמצעות הדברה אלקטרונית- ההדברה האלקטרונית עושה שימוש באמצעים אלקטרוניים להשמדת קן הנמלים. המכשירים האלקטרוניים למעשה משבשים את השדות האלקטרו מגנטיים שבקן הנמלים, כך שהקן מתפרק והנמלים יוצאות לבנות לעצמן קן במקום אחר.

הדברת נמלים באמצעות הדברה ירוקה- ניתן להדביר את הנמלים באמצעות חומרי הדברה המבוססים על צמחים וחומרים טבעיים שהמעלה העיקרית שלהם היא שהם לא מביאים לנזק סביבתי או בריאותי.

מעבר להדברת נמלים, רצוי מאד לבצע במקביל להדברה או לאחריה גם פעולות הבאות למנוע את התפתחותם של קיני נמלים בסביבה בה אנו חיים. פעולות מניעה יכולות להיות: הקפדה על הניקיון, אחסון המזון בכלים אטומים, איטום הפתחים שמהם מגיעות הנמלים לתוך הבית וכדומה. אין ספק שבשמירה על פעולות המניעה, הצורך בהדברת נמלים לא יהיה דחוף כל כך וייתכן אפילו שייעלם כליל.

אלעד הדברות - הדברה ירוקה

צור קשר – לתיאום הדברה

חפשו אותנו ב- Google+

שתפו ברשתות החברתיות ותהנו מעשרה אחוזי הנחה
 
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support
זמינים גם בWhatsApp