הגיע הזמן להדביר כנגד צרעות

דרגו את המאמר

חברתנו מתמחה בהדברת צרעות ונמצאת בחוד החנית של תחום הדברת הצרעות בישראל.

אנו מומחים בהדברת צרעות ומתחייבים לחיסול הבעיה ומתחייבים בכתב לכל ביצוע של הדברת צרעות.

1700-72-11-22

כמובן שכל חומרינו הם חומרים ירוקים ידידותיים לסביבה ללא ריח וללא יציאה מהבית.

לא עוד עקיצות מטרידות או גירודים

מוקד אלעד הדברות זמין בישבילכם 24 שעות ביממה…!!

חשוב לציין שכל השיטות הם בעלי אישור של משרד הבריאות ושל המשרד לאיכות הסביבה.

אנו מבצעים הדברת צרעות ברישיון משרד הבריאות והמשרד להגנת הסביבה.

צרו קשר לקבלת מחיר לגבי הדברת צרעות עוד היום

1700-72-11-22


הגיע הזמן להדביר כנגד צרעות

ישנן לא מעט חיות שעלולות להסתובב בקרבת הבתים שלנו ולגרום לנו לסכנות, ואם יש סוג של חרקים מעופפים שעדיף להימנע מפגישה איתם, אלה הן הצרעות. צרעות אומנם יכולות לעזור לנו להרחיק מזיקים אחרים מהגינה או באופן כללי מאזורי חקלאות, אך יחד עם זאת, עקיצה של צרעה זה לא דבר שנעים לסבול אותו. מעבר לכך, חלק ניכר מהאנשים סובלים גם מהתפתחות של תגובות אלרגיות לעקיצות של צרעות, כאשר כאן יש חלוקה ברורה בין תגובה אלרגית מקומית ובין תגובה אלרגית מערכתית. הסיכונים שהצרעות עלולות לגרום להם מביאים לכך שכל אחד שמגלה אצלו צרעות בבית צריך לחשוב על הזמת שירותי הדברת צרעות, כי צריך להרחיק את החיות הללו ממקום המגורים ויפה שעה אחת קודם.

איך אפשר להדביר כנגד צרעות?

בעידן המודרני יש לא מעט סוגים של הדברות, ואחד מהדברים שהופכים מדביר לאיש מקצוע מוביל, זו היכולות שלו לאבחן ולדעת באיזה חומר הדברה כדאי להשתמש כנגד איזו חיה. בישראל חיים שני סוגים של צרעות: הצרעה המזרחית והצרעה הגרמנית, ואין ספק שכל מדביר צריך לדעת כיצד להרחיק את שני הסוגים הללו של הצרעות. אין כל טעם לנסות לעשות הדברת צרעות לבד כיוון שיש צורך גם בחומרים טובים וחזקים וגם בידע מקדים, כיוון שאסור לשכוח שהמטרה העיקרית היא להדביר את הקן ולא רק לסלק את הצרעות עצמן.

שירות שעוזר לאורך זמן

עוד דבר שכדאי לשים לב אליו ולתת עליו דגש כאשר רוצים להזמין שירותי הדברת צרעות, זה הנושא של יעילות השירות. כלומר, הרעיון הוא להזמין שירותי הדברה שיחזיקו מעמד להרבה זמן ולא רק לכמה חודשים. בנושא הזה אפשר לראות שהחברות המובילות באמת מציעות גם אחריות על ההדברה שהן עושות ולכן עדיף לבחור במדבירים מסוג זה. מובן שגם אפשר לבחור בין הדברה כימית ובין הדברה ירוקה, כי ממש כפי שיש הדברות ירוקות כנגד ג’וקים, כך אפשר לראות את ההדברה הזו גם כנגד צרעות. יש להדביר בצורה מקצועית וגם לעשות את זה בזמן כדי להימנע מעקיצות לא נעימות.

חפשו אותנו ב- Google+

שתפו ברשתות החברתיות ותהנו מעשרה אחוזי הנחה
 
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support
זמינים גם בWhatsApp