הדברה וריסוס

הדברה וריסוס
5 (100%) 4 votes

הדברה וריסוס   

 

ריסוס הנה פעולה אשר מתבצעת כחלק מפעולת הדברה מטרת פעולת הריסוס היא בדרך כלל לפזר חומר אחיד של חומר הדברה באופן מבוקר בכל חלקי הבית. חברתנו מספקת שירותי הדברה וריסוס למגזר הפרטי והעסקי תוך כדי הקפדה מקסימלית על איכות הסביבה.

 

להזמנת מדביר

 

אנו מדבירים בשיטות כגון: הדברה ירוקה,הדברה כימית,הדברה אורגנית,הדברה בג’ל וכמובן הריסוס הסטנדרטי.

אתם מוזמנים לעשות לנו לייק בעמוד הפייסבוק שלנו להנות מ10 אחוזי הנחה נוספים לחצו (כאן) למעבר לעמוד הפייסבוק שלנו.  


יש לבצע ריסוס בבית או ריסוס לעסק על ידי מדביר מוסמך כיום קיימות כמה פעולות של הדברה וריסוס. לפני כמה שנים היו מבצעים פעולות הדברה וריסוס על ידי חומרים זרחניים כיום החומרים הזרחניים יצאו מחוץ לחוק ופעולות ההדברה והריסוס מתבצעות על ידי חומרים מתפרקים באישור משרד הבריאות והמשרד להגנת הסביבה.  

 

רוב חומרי ההדברה כיום שמשמשים לצורך ריסוס הינם ללא ריח ועם רעילות אפסית לבני אדם. כאשר אדם מזמין הדברה לביתו הוא יכול לחזור כחצי שעה לאחר ביצוע ההדברה לדירה ללא הזזת רהיטים או טרחה מסוימת מצידו.

 

שיטות הדברה וריסוס   למרות שכיום קיימות הרבה שיטות של הדברה לבית כגון הדברה באמצעות ג’ל הדברה באמצעות מלכודות וכמובן הדברה באמצעות אבקה פעולת הריסוס עדיין נשארה הפעולה הכי פופולרית בקרב המשתמשים הביתיים. הריסוס לבית כיום הוא הריסוס הכי שכיח ומשתמשים בו בעיקר באיזור מאי.

 

תקופת ביצוע הריסוס לבית   בדרך כלל כאשר רוצים להזמין מדביר מוסמך לבצע פעולת ריסוס בבית התקופה הכי אידיאלית לבצע את פעולת הריסוס הנה חודש מאי.

 

הסיבה לכך היא שרוב המזיקים בארצנו בתקופת החורף דוגרים ונמצאים במקומות נחבאים לעין וכמובן לחומרי ההדברה.  

 

הריסוס לקראת חודש מאי הוא האפקטיבי מכולם כי הוא גם יחזיק לתקופת הזמן הכי ארוכה. יש אפשרות לבצע ריסוס לבית בתקופת החורף והאידיאלי מכולם הוא ריסוס לפני מעבר דירה פשוט זמן האחריות משתנה. החומרים עדיין מבצעים עבודה יעילה ואפקטיבית פשוט לפרק זמן קצר יותר.  

 

שתפו ברשתות החברתיות ותיהנו מעשרה אחוזי הנחה
Call Now Button
1
אנו זמינים עבורכם 24/7 גם בWhatsApp. לחצו על הסימן של ההודעה ומיד תועברו לצ'ט עם נציג.
Powered by
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support