הדברה לבתים פרטיים

הדברה לבתים פרטיים
4.83 (96.67%) 12 votes

הדברה לבית פרטי ולבתים פרטיים

 

השנה לא מתפשרים! אצלנו תקבלו שירות, מקצועיות וכמובן בטיחות שהיא קודמת לכל! אל חשש, אנו עובדים בתנאי בטיחות מחמירים בכדי שאתם תוכלו לישון בשקט.  

 

להזמנת מדביר

 

חברתנו משתמשת בשיטת הדברה ירוקה והדברה ללא ריח הכוללת רעילות אפסית לבני האדם.

 

אנו עובדים ברישיון המשרד להגנת הסביבה מס’ 1921 וכל החומרים בהם אנו משתמשים מאושרים על ידם ובפיקוחם המלא והצמוד.  

 

חברתנו עובדת עם מדבירים מקצועיים ובעלי רישיון, מדביר מוסמך וכמובן כל הדברה מלווה בתעודת אחריות בכתב לשנה. אנו פה בשבילכם לכל שאלה, ייעוץ או סתם הכוונה. צרו קשר עוד היום!

 


 

מתי כדאי להזמין את אלעד הדברות

 

לפעמים אתם רואים בבית נמלה סוררת, תיקן אחד מטייל או לחלופין-כל מזיק אחר המסתובב בביתכם. אל תטעו, כי מדובר במקרה חד פעמי. התופעה כאמור, עתידה לחזור על עצמה. זה הזמן למגר את התופעה לפני שהיא מתפשטת לממדים נטולי פרופורציה, מה שעלול לקרות אם לא ימצא פתרון מתאים באופן מיידי.

 

אין כל טעם לחכות עד לכדי הגעה למצב קיצון. נתקלתם בתיקן או בנמלה, זה הזמן להזמין את חברת אלעד הדברות לבלום את המגיפה בזמן אמת. תיקן אחד הרואה, כי הוא נמצא עבורו מקום טוב לשהות בו, במהרה יטיל ביצים ומשם ילך ויתרבה. כך גם עם נמלים, כאשר הן רואות שיש מזון בבית, הן מקימות קן נמלים ואז הצרות הן גדולות פי כמה וכמה ולא ניתן לעצור את התופעה מבלי לערב סמכות מקצועית. פה חברת אלעד הדברות נכנסת לתמונה, כי מיגור תופעה מיני אלה זו עבודה למקצוענים.

 

כאשר קוראים לחברת הדברות כשמזיקים עדיין לא רבים קל ואף מהיר הרבה יותר למגר את התופעה ולהבטיח בית נקי ממזיקים על שלל סוגם.

 

חברת “אלעד הדברות” מגיעה לשטח, בוחנת את סוג המזיקים ובוחרת בדרך הטיפול המתאים לאותם סוגי המזיקים. החברה מגיעה ביום שנקבע ובשעה היעודה לבית הלקוח, כך שההדברה תבוצע במקצועיות ובמומחיות רבה. לאלעד הדברות שיטות ייחודיות לגלות את שורש הבעיה, את מקור הקן, כך שתתבצע ההדברה בצורה יסודית. אותן פעילויות מקדימות שמבוצעות מביאות לתוצאה, שאין סיכוי שמישהו מאותם מזיקים ישרוד את ההדברה האיכותית של חברת אלעד הדברות.

 

ניתן כמובן גם להקדים תרופה למכה ולהזמין את חברת אלעד הדברות עוד לפני שהצרות המהותיות מתחילות, תקופת האביב היא זמן טוב ונכון להזמין הדברה כנגד כל סוגי המזיקים שעלולים להופיע בקיץ המתקרב ובכך למנוע עוגמת נפש שעלולה להיווצר בשלבים מאוחרים יותר לנוכח התקופה ומזג האוויר הקיצוני. כמו כן, צעד חכם הוא להזמין הדברה לפני שנכנסים לדירה חדשה או במעבר לדירה מושכרת ובכך לנטרל דאגות עתידיות.

 

חברת אלעד הדברות תשמח לעמוד לפניכם בפני כל שאלה וכן-לתת ייעוץ חינם וכן בכל עת.

 הדברה ירוקה

 

 

 

 

 

שתפו ברשתות החברתיות ותיהנו מעשרה אחוזי הנחה
Call Now Button
1
אנו זמינים עבורכם 24/7 גם בWhatsApp. לחצו על הסימן של ההודעה ומיד תועברו לצ'ט עם נציג.
Powered by
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support