הדברה למטבחים

הדברה למטבחים
5 (100%) 1 vote

חברתנו מתמחה בטיפול לתיקן הגרמני למטבחי מזון עם התחייבות ל100 אחוזי הצלחה..!

פנו אלינו עוד היום ותגידו שלום לתיקן הגרמני אצלכם בעסק..!

 

 

 

הדברת מטבחי מזון

 

מטבחי מזון מהוות פן עסקי הפועל במשך שעות רבות. מטבח מהווה מקום העוסק במזון וככזה הוא אמור להיות נקי ומתוחזק היטב לרבות נקי ממזיקים על שלל סוגיהם. משרד הבריאות מקפיד על הגיינה במטבחים ואף שולח מפקחים מטעמו לבדיקה של ניקיון המקום, הן מבחינת המזון וטריותו והן מבחינת מזיקים בלתי רצויים.

 

פתרונות יצירתיים

 

בעבר נהוגה הייתה השיטה לפנות את המטבח לימים מספר, דבר שמהווה מטרד לקהל הלקוחות וכן גרימת הפסדים כספיים רבים לבעלי העסק. כיום-אין בכך כל צורך, חברתנו עובדת בשיטות חדשניות עם מתן פתרון אמין וארוך טווח, יעיל ועם מינימום רעלים או חומרים מזיקים אחרים.

 

אנו עובדים בשיטה כזו שמאפשרת הדברה במהלך היום מבלי לפגוע בתפקוד השוטף של המטבח. חברת “אלעד הדברות” עושה אבחון נקודתי של המזיקים הלא רצויים ומבצעת טיפול נקודתי בבעיה מבלי להציף את המטבח ברעלים ובריחות לא נעימים.

 

סוגי מזיקים נפוצים

 

המזיקים העיקריים במטבחים הינם הנמלים והתיקן הגרמני, אלה חובבי מזון מושבעים ומגיעים בהמוניהם למטבח במידה ולא ממגרים את התופעה במהירות וביעילות. במטבחים ישנם המון פינות נסתרות הנחשבות ל”אידיאליות” בעבור התיקן הגרמני. אך חשוב לציין, כי במידה ונעשית הדברה בזמן-התופעה חולפת.

כמו כן, יש להקפיד על טיפולים שוטפים של פעם או פעמיים בחודש בכדי למנוע את חזרתם או הופעת תיקנים חדשים.

 

החומרים שאיתם חברת “אלעד הדברות” עובדת עומדים בתקנים המחמירים ביותר של משרד הבריאות ומותאמים באופן ספציפי לתחום המסעדנות והמטבחים.

 

תיקנים ונמלים נחשבים למפגע בריאותי חמור ביותר. במקרה של ביקור פתע של משרד הבריאות בו יתגלו מזיקים כאלו או אחרים, למשרד הבריאות הזכות לסגור את המסעדה ולפרסם אותה כמסעדה בלתי ראויה לאנשים לסעוד בה. למעט מהנזק הכלכלי שייגרם לבעל המסעדה, שמו יהיה בטח ומבוטל בשוק המסעדנות. גם אם יתקן את המעוות תמיד תיזכר שם המסעדה ככזו שאינה כשירה מבחינה תברואתית לקהל הלקוחות.

 

 

 חדש! מבצעים מיוחדים למסעדות ומטבחי מזון.

 

 

צור קשר

 

 

 

הדברה למטבח

שתפו ברשתות החברתיות ותיהנו מעשרה אחוזי הנחה
Call Now Button
1
אנו זמינים עבורכם 24/7 גם בWhatsApp. לחצו על הסימן של ההודעה ומיד תועברו לצ'ט עם נציג.
Powered by
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support