הדברה למפעלים

הדברה למפעלים
5 (100%) 6 votes

הדברת מזיקים למפעלים

 

אנו עובדים ברישיון המשרד להגנת הסביבה מס’ 1948 וכל החומרים בהם אנו משתמשים מאושרים על ידם ובפיקוחם המלא והצמוד.  

 

השנה לא מתפשרים! הדברה עושים רק אצלנו באלעד הדברות.

 

אצלנו תקבלו שירות, מקצועיות וכמובן בטיחות שהיא קודמת לכל! אל חשש, אנו עובדים בתנאי בטיחות מחמירים בכדי שאתם תוכלו לישון בשקט.  

 

להזמנת מדביר

 

 

1700-721-122  מענה זמין 24/7   או כמובן ליצור קשר דרך האתר שלנו (צור קשר)  

 

 

הדברת מזיקים למפעלים אינה דבר חדש, אלא היא קיימת בישראל בפרט ובעולם בכלל מאז שהוקמו המפעלים במאה הקודמת. יחד עם זאת ניתן לומר שעם השנים הדברת מזיקים למפעלים צברה תאוצה שכן ישנן דרישות להתקנים לאבטחת איכות, ומפעלים רבים שמים דגש על ניקיון המפעל ממזיקים. הדברת מזיקים במפעלים הנה הכרחית למפעלים לייצור מזון בפרט, אך בהחלט שגם לכל מפעל שהוא.

 

כאשר ניגשים להדברת מזיקים במפעלים, עולה הצורך לברר מיהם המזיקים על מנת להתאים לכל מזיק את חומר ההדברה המתאים לו. מזיקים במפעלים יכולים להיות ממשפחות שונות. החל ממשפחת המעופפים, כגון: זבובים ויתושים, משפחת המכרסמים כגון: חולדות ועכברים, משפחת הזוחלים, כגון: נמלים ותיקנים, ומשפחת העופות כגון: יונים. הדברת מזיקים למפעלים מתייחסת גם לפינוי בעלי חיים שונים ככלבים וחתולים שנמצאים באזור המפעל ומהווים מטרד.

 

הדברת מזיקים למפעלים  כיום הינה מורכבת היות ויש צורך להקפיד על שמירת המוצרים במפעל מחד, וקטילת המזיקים מאידך. כתוצאה מכך, פותחו שיטות הדברה חדשניות על ידי חברות הדברה שונות. שיטות הדברת מזיקים למפעלים שמות דגש על שמירת המוצרים ועל צמצום המזיקים בכל המקומות האפשריים, כגון: מחסנים, שטחי ייצור וסביבת המפעל בכלל. באופן זה יכול המפעל לעמוד בדרישות התקנים, ולהבטיח את איכות המוצרים שהוא מייצר.

 

יש לדעת כי בכל הנוגע להדברה בכלל ולהדברת מזיקים במפעלים בפרט, אין להסתפק בהדברה חד פעמית, אלא יש להדביר גם באופן שוטף על מנת לשמר את המצב. כמובן שאם ההדברה הראשונית נעשתה ביסודיות, תוך התקנת מערך הדברה מקיף שמגן על המפעל באזורים שונים, הרי שלאחר מכן לא יידרשו טיפולים תכופים.

 

אלעד הדברות, הנה חברת הדברה מקצועית המתעסקת גם בהדברת מזיקים למפעלים. אנו בעלי וותק, ידע וניסיון רב בתחום ונדע להתאים את חומרי ההדברה האיכותיים ביותר לסוג המזיק, ולמקם את תיבות האכלה במיקומים הנכונים. בעזרת השירות שלנו תוכלו להבטיח שהמפעל יהיה נקי ממזיקים לטווח ארוך ויעמוד בכל ההתקנים המחמירים ביותר.

 

אלעד הדברות - הדברה ירוקה

 

 

 

שתפו ברשתות החברתיות ותיהנו מעשרה אחוזי הנחה
Call Now Button
1
אנו זמינים עבורכם 24/7 גם בWhatsApp. לחצו על הסימן של ההודעה ומיד תועברו לצ'ט עם נציג.
Powered by
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support