הדברת בית בטוחה

הדברת בית בטוחה
5 (100%) 3 votes

הדברה לבית – בטוחה ומקצועית

 

השנה לא מתפשרים! הדברה ירוקה לבית וכמובן הדברה ללא ריח עושים רק אצלנו באלעד הדברות.

אצלנו תקבלו שירות, מקצועיות וכמובן בטיחות שהיא קודמת לכל! אל חשש, אנו עובדים בתנאי בטיחות מחמירים בכדי שאתם תוכלו לישון בשקט.  

 

להזמנת מדביר

 

חברתנו משתמשת בשיטת הדברה ירוקה והדברה ללא ריח הכוללת רעילות אפסית לבני האדם.

 

אנו עובדים ברישיון המשרד להגנת הסביבה מס’ 1948 וכל החומרים בהם אנו משתמשים מאושרים על ידם ובפיקוחם המלא והצמוד.  


 

 

הדברת בית בטוחה ונכונה

 

הדברת בית היא תהליך שבו באמצעות חומרי הדברה ייעודיים ממגרים ומסלקים כל חרק וכל מזיק מסביבת המחיה שלנו. הדברה ביתית יכולה לבוא לידי ביטוי בכמה דרכים. דרך אחת להדביר את הבית היא באמצעות חומרי הדברה כימיים ודרך אחרת היא באמצעות חומרי הדברה טבעיים. בכל אחת מן הדרכים ניתן לטפל בחרקים ובמזיקים בצורה יעילה, אולם בכל מקרה יש לבצע הדברה טובה ויעילה לצד בטיחות בסדר עדיפויות גבוה. מה עלינו לדעת מבחינת בטיחות בטרם ניתן למדביר לעשות את עבודתו?

 

להרחיק את כל מה שאפשר

 

הדברה ובעיקר הדברה כימית היא פיזור רעלים בכל רחבי הבית. מה שאנחנו צריכים לדעת זה שהמדביר אמור לכסות שטח נרחב בחומרים פעילים ומעבר לכך אין שום מקום לריסוס על מה שלא צריך. לכן, במידה ויש במקום ההדברה גם רהיטים, הכי טוב זה להזיז אותם ממקום מושבם לכיוון מרכז החדר, כדי שהמדביר יוכל לעבוד על אזור הפאנלים והקירות, כמו גם כיסוי מלא של כל הרהיטים, כדי ששום טיפה של חומר הדברה לא תגיע בטעות לידיים אחרות. אם צריך להדביר את הארונות, חשוב להוציא משם את כל התכולה ובמיוחד את ארונות המטבח, שם יש קופסאות מזון שיכולת לשמש כמטרה למזיקים בבית.

 

איסור שהייה בבית

 

הדברה כימית פירושה הימצאותם של חומרים רעילים בבית. מדובר בחומרים בעלי פעילות ספיגה איטית ולכן צריך להיעדר מהבית לכמה שעות. מעבר לכך, שעות ההדברה צריכות להיות מתאימות יותר לבני הבית ואם אפשר שהמדביר יגיע דווקא בשעות שאין אף אחד בבית, זה יכול להקל על זמן ההמתנה. לאחר ההדברה חייבים גם לאוורר את המקום, כדי שלא תהיה הצטברות רעלים גבוהה מדי.

 

פעולות מנע לבטיחות

 

כדי שההדברה תהיה יעילה כמה שיותר, חשוב לבדוק בטרם ההדברה עצמה האם יש סדקים או חרכים במבנה. אלו נקודות היציאה של מרבית המזיקים וכמובן גם נקודות היציאה שלהם במידה וצריך לברוח מהמדביר. באמצעות איטום כל הפתחים הלא רצויים אנו בעצם לא מאפשרים למזיקים להגיע למקומות אחרים ומונעים התפשטות שלהם.

שתפו ברשתות החברתיות ותיהנו מעשרה אחוזי הנחה
Call Now Button
1
אנו זמינים עבורכם 24/7 גם בWhatsApp. לחצו על הסימן של ההודעה ומיד תועברו לצ'ט עם נציג.
Powered by
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support