הדברת ג’וקים

הדברת ג’וקים
3.62 (72.38%) 21 votes
חברתנו מבצעת הדברת ג’וקים לבתים,מסעדות ומפעלי מזון.

אנו מספקים אחריות בכתב כנגד ג’וקים ועובדים עם החומרים הכי בטיחותיים הקיימים כיום בשוק.

כל החומרים בהם חברתנו משתמשת לצורך ריסוס והדברת ג’וקים הינם בעלי היתר של משרד הבריאות והמשרד להגנת הסביבה.

 

אנו מבצעים הדברה ירוקה ללא ריח לבתים ולמוסדות עם אפשרות של כניסה לאיזור המודבר כחצי שעה לאחר ביצוע ההדברה.

 

אתם מוזמנים ליצור קשר לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות צרו קשר 

 

או בטלפון 1700-721-122 (מענה זמין 24/7).


הדברת ג’וקים

 

הדברת ג’וקים מקצועית

רבים מאתנו מכירים מי מקרוב ומי מרחוק את אי הנעימות ואף הבהלה הנלוות לכל היתקלות בלתי צפויה עם היצורים הקטנים, השחורים והמהירים, הלא הם הג’וקים. חשוב לזכור יחד עם הבהלה ואי הנעימות לבצע הדברת ג’וקים באופן מידי.

ניתן לחלק את התגובות למראה הג’וקים לשניים: ישנם כאלה המגיבים בהיסטריה נוראית. הללו רצים בבהלה לחדרים האחרים בבית, עולים על כסא או שולחן מזדמן ומרימים את קולם לשמים בזעקה הנצחית: “אמאל’ה ג’ווווק”. לעומת זאת, ישנם כאלה המגיבים בקור רוח, שולפים את תרסיס הגו’קים הביתי או את הנעל הסמוכה ועושים סוף ליצור הקטן. אין כאן המקום להאריך בהבדלים הפסיכולוגיים בין שני הטיפוסים השונים, אולם בכל מקרה שהוא אין מנוס מלבצע הדברת ג’וקים מקצועית.

חשוב להבין כי הג’וקים הינם ייצור מתרבה. כאשר נקבות הג’וקים מטילות ביצים, התרסיס הביתי, חזק ככל שיהיה אין בכוחו לקטול את אותם תרמילי ביצים. התוצאה הישירה של עובדה זו היא- בקיעת הג’וקים מהביצים, והתרוצצות חוזרת ונשנית של אותם יצורים בבית שלכם. התרוצצות שבוודאי אינה נעימה לכם, לאורחים שלכם, ולכל מי שרק הזמנתם כמו: טכנאי , משלוח מהסופר ועוד.

ניתן להשתמש בתכשירי הדברת ג’וקים ביתיים, אולם הם יעילים רק לטווח הקצר ואין להם השפעה לטווח הארוך יותר. לעומת זאת ריסוס ג’וקים מקצועי בידי חברת הדברה מומחית ומנוסה, מבטיח כי הג’וקים יחוסלו כליל בכל תקופת הקיץ בה הם בעיקר פעילים.

הדברת גוקים מקצועית הוא למעשה התזה של חומרי הדברה למזיקים, שבמקרה זה הינם הגו’קים, המכונים גם תיקנים. בגלל שמדובר בחומרי הדברה בעלי רעילות מסוימת חשוב לוודא כי ריסוס גו’קים יתבצע על ידי מדביר מומחה, ולא על ידי חובבן.

בהדברת גוקים מקצועית יתבצע למעשה הדברה של כל המקומות בבית. כאשר יהיה דגש על הדברה במקומות בהם הגו’קים נפוצים יותר, כמו: נקודות הביוב משם הם באים, ארונות המקלחת וארונות המטבח. בהקשר לזה נציין, כי הימצאותם של הג’וקים בארונות המטבח הינה מסוכנת ביותר. הסיבה לכך היא החיידקים שהג’וקים מביאים איתם מהביוב המזהמים את המזון ואת החפצים איתם הם באים במגע. באמצעות ריסוס ג’וקים מקצועי מובטחת למעשה סביבה נקייה והגיינית.

כהכנה לפני הדברת ג’וקים יש להוציא את המזון מהארונות, ולהרים חפצים מהרצפה כמו צעצועים וכדומה, בכדי למנוע מגע שלהם עם חומרי ההדברה. למרות שהדברת ג’וקים אינו פוגע בבני אדם, יש להימנע מלהיות נוכחים בבית בזמן הריסוס, וכמו כן יש לפתוח את דלתות וחלונות הבית לאחר הריסוס בכדי לאוורר את הבית. יש להישמע להוראות המדביר לגבי השעות שיש להיעדר מהבית, ומומלץ אף להוסיף עליהן.

אלעד הדברות הדברה לג’וקים – צור קשר

אלעד הדברות

שתפו ברשתות החברתיות ותהנו מעשרה אחוזי הנחה
 
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support
זמינים גם בWhatsApp