הדברת ג’וקים

הדברת ג’וקים
4.12 (82.42%) 33 votes

 

הדברת ג’וקים

 

חברתנו מבצעת הדברת ג’וקים לבתים,מסעדות ומפעלי מזון.

 

אנו מספקים אחריות בכתב כנגד ג’וקים ועובדים עם החומרים הכי בטיחותיים הקיימים כיום בשוק. כל החומרים בהם חברתנו משתמשת לצורך ריסוס והדברת ג’וקים הנם בעלי היתר של משרד הבריאות והמשרד להגנת הסביבה.

 

להזמנת מדביר

 

אתם מוזמנים ליצור קשר לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות צרו קשר  או בטלפון 1700-721-122 (מענה זמין 24/7).


 

הדברת ג’וקים מקצועית

 

רבים מאתנו מכירים מי מקרוב ומי מרחוק את אי הנעימות ואף הבהלה הנלוות לכל היתקלות בלתי צפויה עם היצורים הקטנים, השחורים והמהירים, הלא הם הג’וקים. חשוב לזכור יחד עם הבהלה ואי הנעימות לבצע הדברה לג’וקים באופן מיידי.

 

חשוב להבין כי הג’וקים הנם ייצור מתרבה. כאשר נקבות הג’וקים מטילות ביצים, התרסיס הביתי, חזק ככל שיהיה אין בכוחו לקטול את אותם תרמילי ביצים. התוצאה הישירה של עובדה זו היא- בקיעת הג’וקים מהביצים, והתרוצצות חוזרת ונשנית של אותם יצורים בבית שלכם. התרוצצות שבוודאי אינה נעימה לכם, לאורחים שלכם, ולכל מי שרק הזמנתם כמו: טכנאי, משלוח מהסופר ועוד..

ניתן להשתמש בתכשירים ביתיים, אולם הם יעילים רק לטווח הקצר ואין להם השפעה לטווח הארוך יותר. לעומת זאת ריסוס ג’וקים מקצועי בידי חברת הדברה מומחית ומנוסה, מבטיח כי הג’וקים יחוסלו כליל בכל תקופת הקיץ בה הם בעיקר פעילים.

 

הדברה לג’וקים מקצועית הוא למעשה התזה של חומרי הדברה למזיקים, שבמקרה זה הנם הג’וקים, המכונים גם תיקנים. בגלל שמדובר בחומרי הדברה בעלי רעילות מסוימת חשוב לוודא כי ריסוס ג’וקים יתבצע על ידי מדביר מומחה, ולא על ידי חובבן.

 

בהדברת ג’וקים מקצועית יתבצע למעשה הדברה של כל המקומות בבית. כאשר יהיה דגש על הדברה במקומות בהם הג’וקים נפוצים יותר, כמו: נקודות הביוב משם הם באים, ארונות המקלחת וארונות המטבח. בהקשר לזה נציין, כי הימצאותם של הג’וקים בארונות המטבח הנה מסוכנת ביותר.

 

הסיבה לכך היא החיידקים שהג’וקים מביאים איתם מהביוב המזהמים את המזון ואת החפצים איתם הם באים במגע. באמצעות ריסוס ג’וקים מקצועי מובטחת למעשה סביבה נקייה והיגיינית.

 

אלעד הדברות

שתפו ברשתות החברתיות ותיהנו מעשרה אחוזי הנחה
Call Now Button
1
אנו זמינים עבורכם 24/7 גם בWhatsApp. לחצו על הסימן של ההודעה ומיד תועברו לצ'ט עם נציג.
Powered by
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support