הכנות לביצוע הדברה

הכנות לביצוע הדברה
5 (100%) 1 vote

מה ההכנות הנדרשות להדברת מזיקים?

 

הדברת מזיקים כרוכה בפעולות שונות ומגוונות, ותלויות מאוד בסוג המזיק שאותו מעוניינים לסלק. להלן נמנה את סוגי ההכנות הנדרשות להדברת מזיקים שונים:

 

הדברת מזיקים, כגון: תיקנים, עכבישים ונמלים: הדברת מזיקים מסוג זה נעשית בעיקר במוקד העיקרי אליו מגיעים מזיקים אלו, והוא- המטבח. לפיכך, לפני ההדברה יש לפנות את כל הכלים מארונות המטבח, ולהרחיק חפצים כ-10 ס"מ מהקירות. כמו כן אין להיכנס לבית במשך 8 שעות לכל היותר לאחר ההדברה. עם הכניסה לבית יש לשטוף את הרצפה ולפתוח את החלונות והדלתות לאוורור, על מנת למנוע הרחה ומגע ישיר עם חומרי ההדברה המסוכנים.

 

הדברת מזיקים כגון: פרעושים וקרציות: לפני ההדברה יש לשאוב את האבק מחריצים ושטיחים, ולכבס מצעים ובגדים ב70 מעלות. כמו כן אין להיכנס לבית 10 שעות לאחר ההדברה ולא לשטוף במשך יומיים אחריה.

 

הדברת מזיקים, כגון: חולדות, עכברים: במקרה של מזיקים מסוג זה, לא תידרש הכנה מיוחדת כיוון שההדברה שלהם לא נעשית באמצעות ריסוס כזה או אחר, אלא בעיקר באמצעות מלכודות רעל. 

 

הדברת מזיקים, כגון: דבורים, צרעות: גם במקרה זה לא תידרש הכנה  מיוחדת, אך יש צורך לגלות את הקן שלהם ולדווח על כך למדביר.

 

הדברת מזיקים מעופפים, כגון: זבובים, יתושים: גם מקרה זה לא דורש הכנה מוקדמת.

 

הדברת מזיקים כגון: תולעי עץ : ההכנה הנדרשת להדברת תולעי עץ היא מציאת הרהיטים שנגועים בתולעים ודיווח על כך למדביר.

 

מכל הנאמר עולה כי פעולת הדברה מזיקים הינה מורכבת ודורשת את היערכותם המוקדמת של בני הבית. אין להסתמך על עצות אלה בלבד, ולוודא עם המדביר על ההכנות שיש לעשות לפני הדברת מזיקים. כמו כן יש להישמע לכל הוראות המדביר גם לאחר ההדברה. היצמדות להוראות מונעת אסונות ומבטיחה שפעולת ההדברה תהיה אכן יעילה ואפקטיבית. 

 

 

 

צור קשר – הדברה ירוקה

 

 

אלעד הדברות

שתפו ברשתות החברתיות ותיהנו מעשרה אחוזי הנחה
Call Now Button
1
אנו זמינים עבורכם 24/7 גם בWhatsApp. לחצו על הסימן של ההודעה ומיד תועברו לצ'ט עם נציג.
Powered by
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support