כדאי לעשות ריסוס לבית

כדאי לעשות ריסוס לבית
5 (100%) 4 votes

כדאי לעשות ריסוס לבית

 

פעולת הריסוס הינה השיטה הוותיקה ואפקטיבית ביותר להדברת מזיקים.

 

 

כיום קיימות כמה דרכים לבצע את פעולת הריסוס וכמו כן החומרים הולכים והופכים בטיחותיים יותר.

אנו מבצעים שירותי הדברה וריסוס עם חומרים ירוקים באישור משרד הבריאות והמשרד להגנת הסביבה.

אלעד הדברות – שירותי הדברה וריסוס

 

 

1700-721-122

 

 

צור קשר

 

 

לא מכניסים כל אחד הביתה! אנחנו חברים ותיקים המחוייבים לעקרונות שירות והגינות ב”אמנת השירות בישראל”

 

 

אמנת השירות

 

 

 

ישנן לא מעט חיות שאנו בוחרים להכניס לבתים שלנו, כי יש אנשים שבוחרים לגדל כלבים, חתולים או כל מיני חיות אחרות, אך לצערנו הרב יש גם חיות שאינן מוזמנות לדירתנו וכן מוצאות את דרכן אליה. חיות כאלה יכולות להיות ג’וקים, נמלים או כל מיני מזיקים אחרים, ואין ספק שצריך להתמודד איתן ולגרום לכך שהן תפקנה לפלוש לדירה. מה שצריך לעשות זה להזמין שירותי ריסוס לבית, והאמת היא, שהיום יש מספר חידושים מרעננים בתחום הריסוס לבית. רובנו זוכרים את התקופות בהן היה קיים רק ריסוס כימי, ולכן הזיכרונות שלנו כוללים את ההגנה על כל הבית, את הפינוי שלו וגם את הריח הנורא עם הכניסה אליו, אך היום הדברים השתנו.

 

 

ריסוס אורגני מפני מזיקים

 

היום ישנה אפשרות להזמין שירותי ריסוס לבית שלמעשה עובדים עם חומרים אורגניים, והעובדה הזאת משנה את כל החוויה כולה. ראשית, לא צריך בכלל לעטוף את כל כלי המטבח או להגן בצורה כזאת על הדברים היבשים שנשארים על השיש, ושנית, גם לא צריך לשהות מחוץ לבית למשך כל כך הרבה שעות. הריסוס האורגני שאפשר לעשות בבית, בין אם זה ריסוס נגד נמלים, פרעושים או חיות אחרות, הוא ריסוס שלא מזיק לא לבני האדם ולא לחיות המחמד, ולכן כל התהליך כולו הופך להיות הרבה יותר קצר והרבה פחות מסובך.

 

האם כדאי לרסס לבד

 

עוד אופציה שקיימת היא הריסוס העצמאי, כי למען האמת היום אפשר לקנות חומרי ריסוס ירוקים בכל מיני חנויות. הבעיה עם האפשרות הזאת היא שבדרך כלל חומרי ריסוס ירוקים הם לא זולים, ובעיה נוספת היא כל ההתעסקות. האפשרות של הזמנת שירותי ריסוס לבית היא יותר נוחה כיוון שכך איש מקצוע מגיע לדירה ופשוט מרסס אותה בצורה מיומנת ומקצועית, ומעבר לכך, כיוון שלא מדובר על שירות יקר בכלל לא כדאי להתעסק עם הריסוס העצמאי. חשוב לרסס את הבית לקראת כל עונה שבה מגיעים מזיקים וכדאי להזמין לשם כך את החברה המובילה בתחום שגם נותנת אחריות על עבודה.

 

 


 

אלעד הדברות

אלעד הדברות – Google Plus 

שתפו ברשתות החברתיות ותהנו מעשרה אחוזי הנחה
 
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support
זמינים גם בWhatsApp