כללי בטיחות בהדברה

כללי בטיחות בהדברה
4.71 (94.29%) 7 votes

כללי בטיחות בהדברה

 

 

לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות אתם מוזמנים להתקשר.

 

1700-721-122

או ליצור קשר דרך האתר שלנו (צור קשר).

 

 

להזמנת מדביר

 

 

אתם מוזמנים לעשות לנו לייק בעמוד הפייסבוק שלנו להנות מ10 אחוזי הנחה נוספים

לחצו (כאן) למעבר לעמוד הפייסבוק שלנו.

 

 

לחץ כאן לחזרה לדף הבית

 

 

 


  

 

מהם כללי הבטיחות בהדברת מזיקים?

 

 

 בהדברת מזיקים ישנם פרטים רבים שיש לוודא: סוג המזיק, דרך הטיפול בו, בחירת מדביר מוסמך, אופן הכנת הבית להדברה ועוד. יחד עם זאת אין לשכוח את החשוב מכל- הדברת מזיקים ברוב המקרים כרוחה בהכנסת חומרים רעילים לבית שלכם. עובדה זו מחייבת אתכם בראש ובראשונה לפעול בזהירות בתהליך ההדברה, תוך ציות מלאה להוראות המדביר.  

 

בראש ובראשונה על מנת להישמר מהרעלים הנמצאים בדירה כתוצאה מהדברת מזיקים, יש לברר אצל המדביר את משך הזמן שבו עליכם להיעדר מהבית. זמן זה יכלול את זמן ההדברה בפועל, ואת הזמן שלאחר ההדברה עד להתנדפות מוחלטת של הרעלים מהאוויר.

 

כמו כן יש להתרחק מהמדביר בזמן הכנת חומרי ההדברה או פירוק ציוד ההדברה מהרכב. בנוסף לכך, יש להתרחק מהמדביר במשך זמן הדברת מזיקים, ואין להתלוות אליו במהלכה.

 

בסיום תהליך הדברת מזיקים יש לברר אצל המדביר אלו פעולות עליכם לבצע בסיום ההדברה. הנחיות אלו חשובות לבטיחותכם, ובטיחות כל דיירי הבית. ישנן אוכלוסיות שרגישות יותר לחומרים רעילים אלו, כגון: קשישים, נשים בהריון, ילדים וחיות מחמד. לפיכך אם הם מתגוררים בדירה יש לוודא אצל המדביר מהן ההנחיות הנוגעות במיוחד להם.

 

במקרה בו נעשתה הדברת מזיקים ממשפחת המכרסמים, יש לבקש מהמדביר רשימה של מקומות שבהם הרעל פוזר. פעולה זו הכרחית לשמירה על בטיחות דיירי הבית מפני הרעלה. בנוסף לכך על מנת למנוע הרעלה או חשד להרעלה על ידי המדביר, יש לקבל מהמדביר מסמך המעיד על ביצוע העבודה. במסמך יפורט סוג הרעל, רמת הריכוז שלו ופרטי המדביר לצורך יצירת קשר. כמו כן יש לוודא שהמדביר הינו מוסמך והוא מחזיק רישיון הדברה בתוקף מטעם משרד הבריאות.

 

צעדים אלו יעזרו לכם לשמור על בטיחותכם ובטיחות היקרים לכם בכל התהליך המורכב של הדברת מזיקים. היצמדות לכללי הבטיחות ולהוראות המדביר יבטיחו שפעולת ההדברה תהיה אכן יעילה למיגור החרקים, ותיעשה תוך שמירה על בטיחותכם.

שתפו ברשתות החברתיות ותיהנו מעשרה אחוזי הנחה
Call Now Button
1
אנו זמינים עבורכם 24/7 גם בWhatsApp. לחצו על הסימן של ההודעה ומיד תועברו לצ'ט עם נציג.
Powered by
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support