למה צריך הרחקת יונים

למה צריך הרחקת יונים
5 (100%) 3 votes

למה צריך הרחקת יונים

 

חברתנו מבצעת הרחקת יונים עם הציוד המתקדם ביותר בשוק היום, אנו מספקים אחריות בכתב ל5 שנים.

רוצים להתקין רשת להרחקת יונים לכל הבניין? אין זאת בעיה! חברתנו מבצעת התקנת רשת יונים על ידי מנהל מקצועי מוסמך אשר מבצע את העבודה בסנפלינג מגובה רב.

 

 

להזמנת מדביר

 

כל העבודות בגובה מבוצעות על ידי מנהלים מקצועיים בתחום העבודה בגובה עם רישיון מתאים וכמובן עם הציוד הכי חדיש בטיחותי ומשוכלל אשר קיים נכון לתקופה.

 

עשו לנו לייק בפייסבוק ותזכו ל10% הנחה (לחצו כאן), צור קשר עוד היום להצעת מחיר ללא התחייבות.


 

למה צריך הרחקת יונים?

 

יונים מעדיפות יותר לשכון במקום אחד משך כל חייהן, מאשר לנדוד ממקום למקום. זו הסיבה שאנו מוצאים את עצמינו זקוקים לשירות להרחקת יונים מחלון הבית שלנו, מהגג או מכל מקום שהעופות בחרו להתגורר בו. הרחקת יונים היא למעשה שיטה לסלק את היונים מהבית שלנו שהפך עם הזמן לקן הרשמי שלהן.

גם אם אתם מסוג האנשים המחבבים את היונים השוכנות בביתכם, ואולי אף מייחסים לכך תוספת מזל, כדאי שתדעו כי הרחקת יונים חשובה מכמה סיבות:

 

הראשונה והעיקרית היא הסיבה שהיונים בלשלשת שלהן מרבות חיידקים באזור הגורים שלכם, עובדה שאינה מרנינה לאף אחד.

 מלבד המחלות, היונים מביאות איתם פסולת ולכלוך רב הכרוכים בבניית הקנים שלהם על הבניינים, הכביסה ואדני החלונות. כל אלו פוגמים רבות באיכות החיים של הדיירים, דבר שיש לייחס לו חשיבות מרובה. כמו כן הן דורשות אוכל רב, ועלולות לנשוך את היד המאכילה אותן.

 

את הרחקת יונים לא מומלץ לעשות באופן עצמאי, כיוון שההיחשפות ליונים עלולה להיות מסוכנת, כמו גם הפעולה לא מבטיחה את הרחקתן בצורה מוחלטת. מרחיק יונים מקצועי יבחן את המצב לאשורו ויעשה את הצעדים הנכונים שיובילו לכך שבסופו של דבר תיפטרו מהיונים לצמיתות.

את הרחקת היונים מבצע מרחיק היונים בצורה המכבדת את בעל החיים. שיטות של הרג יונים כבר לא קיימות, והיום המטרה של המרחיק היא למנוע מהן לשבת במקום הקן שלה. בהרחקת יונים לוקח המדביר בחשבון מספר גורמים, בניהם: מקום המסתור של היונים, צורת ואופי המבנה ועוד.

 

הרחקת יונים תתאים למעשה למקום המסתור של היונים: גגות רעפים, רפתות, גגות, אדני חלונות ועוד. קיימים מספר פתרונות לביצוע הרחקת יונים המשפיעים בצורה שונה ומתאימים לקום המסתור של היונים. הרחקת יונים תכלול את ניקוי הלשלשת שלהן המביאה מחלות וגם ריסוס מקצועי לכיני היונים.

 


 

על מנת שהרחקת יונים תתבצע בצורה יעילה יש להקפיד להשתמש בחומרים יעילים ואיכותיים הנלווים לתהליך, כמו: דוקרני נירוסטה, חוטי רטט, רשתות מסוגי שונים ועוד. כאשר היונים שוכנות במבנים גבוהים במיוחד יהיה צורך אף בשרותי סנפלינג להגעה לאותם מקומות.

 

חברתנו מבצעת התקנה של רשת כנגד הרחקת יונים, כמו כן אנו מבצעים שדרוג למסתורי כביסה קיימים.

 

אנו מהמובילים בתחום הרחקת היונים בישראל. חברתנו מבצעת הרחקת יונים ממסתורי כביסה,הרחקת יונים לבניינים,הרחקת יונים על ידי דוקרנים וכמובן ניקיון והדברה של כינמת היונה. כל עבודה של הרחקת יונים בחברתנו מלווה באחריות בכתב  ל5 שנים.
אנו מתחייבים לשנים שקטות מיונים ומבטחים את הרשתות שלנו כנגד כל פגעי מזג האוויר.

שתפו ברשתות החברתיות ותיהנו מעשרה אחוזי הנחה
Call Now Button
1
אנו זמינים עבורכם 24/7 גם בWhatsApp. לחצו על הסימן של ההודעה ומיד תועברו לצ'ט עם נציג.
Powered by
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support