מהי הדברה ירוקה

מהי הדברה ירוקה
5 (100%) 5 votes

השנה לא מתפשרים! הדברה ירוקה לבית וכמובן הדברה ללא ריח עושים רק אצלנו באלעד הדברות.

 

אצלנו תקבלו שירות, מקצועיות וכמובן בטיחות שהיא קודמת לכל! אל חשש, אנו עובדים בתנאי בטיחות מחמירים בכדי שאתם תוכלו לישון בשקט.  

 

חברתנו משתמשת בשיטת הדברה ירוקה והדברה ללא ריח הכוללת רעילות אפסית לבני האדם.   אנו עובדים ברשיון המשרד להגנת הסביבה מס’ 1948 וכל החומרים בהם אנו משתמשים מאושרים על ידם ובפיקוחם המלא והצמוד.  

 

חברתנו עובדת עם מדבירים מקצועיים ובעלי רישיון, מדביר מוסמך וכמובן כל הדברה מלווה בתעודת אחריות בכתב לשנה.   אנו פה בשבילכם לכל שאלה, ייעוץ או סתם הכוונה.   צרו קשר עוד היום!  

 

אלעד הדברות – הדברה ירוקה – פתרונות לבית ולעסק.  

 

1700-721-122  מענה זמין 24/7   או כמובן ליצור קשר דרך האתר שלנו (צור קשר)  

 

לא מכניסים כל אחד הביתה!

 

אנחנו חברים ותיקים המחוייבים לעקרונות שירות והגינות ב”אמנת השירות בישראל”

 

  אתם מוזמנים לעשות לנו לייק בעמוד הפייסבוק שלנו להנות מ10 אחוזי הנחה נוספים לחצו (כאן) למעבר לעמוד הפייסבוק שלנו.

 

 

הדברה ירוקה

 

 

 


 

 

הדברה ירוקה הפכה בשנים האחרונות מטרנד של שמירה על איכות הסביבה לדרך היחידה לביצוע הדברה לבית. המודעות לאיכות הסביבה וכן מחקרים אודות חומרים כימיים ששימשו בעבר כחומרים היחידים להדברה בבית ובחקלאות הפכה את ההדברה הירוקה לאופציה הטובה ביותר למגזר הביתי והתעשייתי לשימוש על מנת להרחיק את המזיקים והמכרסמים. הדברה ירוקה יכולה להיות משולבת במכשירים ללכידות מזיקים או בחומרים ביולוגיים שידועים כמחסלים את המזיקים ולא מזיקים לסביבה.

 

מהי הדברה ירוקה

 

הדברה ירוקה היא הדברה שבסיסה היא שימוש בחומרים שנחשבים לחומרים שאינם מסוכנים לבריאות האדם או מזיקים לסביבה. הדברה ירוקה יכולה להיות הדברה ביולוגית שבה נעשה שימוש ברעלנים טבעיים ובחומרים טבעיים לקטילת המזיקים והמכרסמים או הדברה שעושה שימוש בטכניקות ייחודיות להרחקה ולכידת מכרסמים או חרקים. בנוסף לשימוש בחומרים מיוחדים, הדברה ירוקה גם מעודדת שמירה על תנאים שאינם מאפשרים כניסה של חרקים או התרבות של מזיקים.

 

תנאים להדברה ירוקה

 

הדברה ירוקה דוגלת כאמור בביצוע פעולות מנע למניעת כניסה של חרקים ושל מזיקים. בין הפעולות שניתן לנקוט בהן להרחקה של מזיקים ניתן למנות שימוש ברשתות ללכידת מכרסמים ומזיקים, איטום של פתחי ביוב וחורים במבנה על מנת למנוע כניסה של מכרסמים, שמירה על ניקיון של המבנה והשטח. פינוי מהיר של האשפה בשטח ועוד.

 

יתרונות ההדברה הירוקה

 

להדברה ירוקה יתרונות רבים ובולטים. אחד היתרונות הגדולים של שימוש בהדברה ירוקה הוא השמירה על המאזן האקולוגי ועל איכות הסביבה. שימוש בחומרי הדברה שאינם מזיקים לקרקע מונעת חדירה של חומרים מזיקים לתוך מי התהום וזיהום של הקרקע ומונעת תמותה של מיני מזיקים שמיטיבים עם הקרקע ומאפשרים את האיזון האקולוגי ואת קיומה הטבעי של שרשרת המזון. יתרון בולט נוסף של הדברה ירוקה הוא במינימום הסכנות לבעלי חיים וחיות המחמד בבית וכן לבני הבית.

 

הבדל בין ההדברה הירוקה להדברה הכימית

 

ההדברה הכימית המסורתית שהיה נהוג לעשות בה שימוש בעבר שונה מאוד מההדברה הירוקה הן בחומרים בהם עושים שימוש והן בהשפעות שלה על הקרקע. לחומרים הכימיים היכולת לחסל את המזיקים מצד אחד אולם לגרום לתופעות לא טבעיות על ידי השמדה של אורגניזמים אחרים שנחוצים להתפתחות הטבעית של הקרקע ועוד. 

 

 

אלעד הדברות

שתפו ברשתות החברתיות ותהנו מעשרה אחוזי הנחה
 
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support
זמינים גם בWhatsApp