שיטות ההדברה הירוקה

שיטות ההדברה הירוקה
4 (80%) 4 votes

חברתנו משתמשת בשיטת הדברה ירוקה ללא ריח ועם רעילות אפסית לבני אדם.

כל החומרים בהם חברתנו משתמשת לצורך הדברה ירוקה מאושרים ע"י משרד הבריאות והמשרד להגנת הסביבה.

 

אז אם הנכם רוצים הדברה  איכותית וטובה ללא ריח וכמובן עם אחרית לשנה.

 

לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות אתם מוזמנים להתקשר.

 

1700-721-122

או ליצור קשר דרך האתר שלנו (צור קשר)

 

אתם מוזמנים לעשות לנו לייק בעמוד הפייסבוק שלנו להנות מ10 אחוזי הנחה נוספים

לחצו (כאן) למעבר לעמוד הפייסבוק שלנו.

 

 


שיטות הדברה ללא חומרי הדברה רעילים

 

המודעות לסכנות הטמונות בשימוש בחומרי ההדברה הכימית הולידה שיטות הדברה חדשות ובלתי רעילות, כגון: הדברה ירוקה, הדברה אלקטרונית והדברה אקולוגית. לעומת ההדברה הכימית העושה שימוש בחומרי הדברה רעילים המזיקים חמורות לסביבה, מזהמים את מקורות המים ופוגעים בבריאות האדם, החי והצומח, ההדברות הללו אינן מזיקות. בנוסף לכך, עולה ממחקרים כי שיטות הדברה אלו הן יעילות ומוכיחות את עצמם כמו השיטה הכימית ואף עולות עליה בזכות יתרונותיהן. להלן נסקור בקצרה את שיטות ההדברה האלטרנטיביות.

 

הדברה ירוקה

 

הדברה ירוקה היא הדברה על בסיס חומרים צמחיים טבעיים עם רמת רעילות נמוכה הידידותיים לסביבה. חומרים אלה נבדקו ואושרו על ידי משרד הבריאות. חומרי ההדברה הירוקה מתפרקים במהירות, ולכן הם אינם מהווים סכנה כאשר הם באים לשולחן הצרכן, כיוון שהם אבדו מיעילותם. 

 

הדברה אלקטרונית

 

לעומת הדברה ירוקה המבוססת על חומרי הדברה, ההדברה אלקטרונית היא ללא חומרי הדברה כלל. ההדברה האלקטרונית מתבססת על יכולת השמיעה בתדרים נמוכים מאד של המזיקים. היא משמיעה קולות שמפחידים ומפריעים לאותם מזיקים, שגורמים להם בסופו של דבר לעזוב את המקום.

 

הדברה אקולוגית

 

בדומה להדברה הירוקה, ההדברה האקולוגית עושה שימוש בחומרי הדברה שאינם רעילים. חומרי ההדברה בהדברה זו הם למעשה חרקים וצמחים אקולוגיים. צמחים וחרקים אלו נלחמים במזיקים שהפרו את האיזון האקולוגי.

 

לעומת ההדברה הכימית שהינה זולה יחסית בזכות העלות הנמוכה של חומרי ההדברה הסינטטיים, שיטות הדברה אלו יקרות יותר. אין להרחיב שבמקרה כזה מומלץ לשלם יותר בכדי להינצל מהסכנות הרבות של השימוש בהדברה הכימית. יחד עם זאת על מנת להשתמש בשיטת ההדברה הירוקה, האלקטרונית והסינטטית נדרש ידע מתאים ומומחיות רבה. הסיבה לכך היא הצורך בהבנת דפוסי המזיקים והתאמת כל שיטה למזיק הספציפי.

 

אנו באלעד הדברות צברנו מומחיות רבה, ידע וותק בכל תחום ההדברות, ובהדברה ירוקה בפרט. צרו עמנו קשר ונעשה עבורכם את העבודה במהירות וביעילות לשביעות רצונכם המלאה!

 

לחץ כאן לחזרה לדף הבית

 

 

elad giovanni – גוגל פלוס

שתפו ברשתות החברתיות ותהנו מעשרה אחוזי הנחה
 
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support
זמינים גם בWhatsApp