הדברה למשרד

הדברה למשרד
2.18 (43.64%) 44 votes

הדברה למשרד/ הדברה למשרדים

  

חברתנו משתמשת בשיטת הדברה ירוקה למשרדים ללא ריח ועם רעילות אפסית לבני אדם.

 

כל החומרים בהם חברתנו משתמשת לצורך הדברה ירוקה למשרד מאושרים ע”י משרד הבריאות והמשרד להגנת הסביבה.

 

להזמנת מדביר

אז אם גם הנכם רוצים הדברה איכותית וטובה ללא ריח וכמובן עם אחרית לשנה.

לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות אתם מוזמנים להתקשר.

  

לא עוד ג’וקים קטנים מתרוצצים אצלכם במטבח. מהיום אפשר לעשות הדברה כנגד אותם מזיקים קטנים שתוקפים את המטבחון שלכם במשרד ללא יציאה מהמשרד, ריסוס מיותר או פינוי כלים וארונות.  

 

אתם מוזמנים לעשות לנו לייק בעמוד הפייסבוק שלנו וליהנות מ10 אחוזי הנחה נוספים – לחצו (כאן) למעבר לעמוד הפייסבוק שלנו.

 


 

הדברה למשרד

 

המשרד שלנו מטיבו הנו מקום נעים ובטוח, אבל לא רק עבורנו אלא גם עבור מזיקים למיניהם שבחרו בו כמשכן קבע. עובדה זו דורשת הדברת מזיקים למשרד. ניתן לתלות את הופעתם של המזיקים במזון הנמצא בו תדיר הקורץ להם ומזמין אותם. אורחים לא קרואים אלו יכולים להופיע במשרד במגוון צורות אפשריות: זחלים, מעופפים וחרקים. יש להבין שהנזקים שמסבים אותם מזיקים לאדם הם אינם עניין של מה בכך. הם עלולים לסכן את בריאות האדם במקרה של עקיצות, מחלות מסוכנות, כמו כן הם מסכנים את נפשו שכן מתפתח בו פחד וגועל מהם. בנוסף לכך, הם מזיקים לרכושו של האדם אם זה בחירור בגדים, מזון או ריהוט.

 

הדברת מזיקים אינה אכזרית כפי שייתכן שיראו אותה, אלא היא דרך הכרחית להגן על בריאות גופו ונפשו של האדם ולשמור על ממונו. על מנת להיפטר מאותם סכנות יש לבצע במהירות הדברת מזיקים במשרד. הסיבה לכך היא שאם הטיפול בחרקים מתמהמה, הדבר תורם ישירות להתרבות מהירה שלהם, דבר שיקשה על ההתמודדות איתם.

 

המזיקים, כשמם כן הם – בעלי חיים המזיקים, במקרה זה לאדם. נזק של מזיקים יכול להתבטא בצורות שונות כגון: נזקים פיזיולוגיים – עקיצות, אלרגיות והדבקה במחלות מסוכנות וטפילים; נזק רגשי – פחד וגועל ממראה של מזיקים ; נזק לרכוש – כרסום ופגיעה בחוטי חשמל וטלפון, זיהום מוצרי מזון, חירור בגדים, איכול רהיטים העשויים מעץ ומשטחי בידוד.

 

ניתן להתמודד עם המזיקים ולבצע הדברת מזיקים באופן עצמאי, אם זה בעזרת תכשירים או בשיטת עשה זאת בעצמך- הכנה עצמית של תכשירים למיגור התופעה בסגנון תרופות סבתא. אם בוחרים בהדברת מזיקים בשיטה העצמאית ע יש לקחת בחשבון אפשרות להופעה מחודשת של החרקים לאחר זמן מעט, שכן טיפול בעזרת תכשיר או תבלין למשל יהיה יעיל לטווח זמן קצר.

 

לעומת זאת, בכדי למגר את החרקים לטווח ארוך יותר ולהבטיח שקט ואיכות חיים, כדאי לפנות לחברת הדברות מקצועית. חברה להדברת מזיקים למשרד תברר את מקור החרקים ותדע להתאים בין חומרי ההדברה לסוג המזיק. יש לזכור כי בבית יימצא לרוב רק סוג אחד של מזיקים, ולכן יש ליידע את החברה ראש על הדברה לסוג זה בכדי שלא ייעשה שימוש מוגזם בחומרי הדברה.

 

אלעד הדברות - הדברה ירוקה

שתפו ברשתות החברתיות ותיהנו מעשרה אחוזי הנחה
Call Now Button
1
אנו זמינים עבורכם 24/7 גם בWhatsApp. לחצו על הסימן של ההודעה ומיד תועברו לצ'ט עם נציג.
Powered by
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support